Przeczytano:

Mroczne materie – trwają już prace nad 3. sezonem

05 11 2020 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Pomimo, iż swojej premiery nie miał jeszcze sezon 2 to Joel Collins, producent wykonawczy serialu Mroczne materie ujawnił, iż już trwają prace nad scenariuszami do sezonu trzeciego.

W Polsce Mroczne materie z drugim sezonem powrócą już 17 listopada br. Produkcja nie otrzymała jeszcze zielonego światła na kolejną serię, ale jej twórcy są bardzo dobrego zdania. Collins w jednym z ostatnich wywiadów zdradził, iż ludzie zaangażowani w pisanie scenariuszy do tej produkcji już pracują nad rozszyfrowaniem fabuły z Bursztynowej lunety – trzeciej z kolei powieści z serii Mroczne materie Philipa Pullmana.

Świat trzeciego sezonu jest niezwykle dziwny i skomplikowany. Złożona jest nie tylko fabuła, ale i wizualizacja i narracja. Obecnie w małej, tajnej grupie trwają wczesne prace nad rozszyfrowaniem tego wszystkiego. Jest to naprawdę ekscytujące. – powiedział Collins

Trzeci sezon wprowadziłby postacie zwane Mulefa. To gatunek istot, które widzą pył gołym okiem, a strąki nasienne wykorzystują jako koła. Mają one duży wpływ na przygody Lyry.

Chcielibyście, aby powstał trzeci sezon Mrocznych materii?

Źródło: comingsoon

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również