w

Mroczne materie – nowy serial od HBO zadebiutuje już w listopadzie!

mroczne materie 12 1000
HBO

Serial fantasy Mroczne materie z Ruth Wilson, Lin-Manuelem Mirandą i Jamesem McAvoyem zadebiutuje już 5 listopada w HBO i HBO GO.

Mroczne materie to nowy serial BBC i HBO będący adaptacją nagradzanej trylogii fantasy autorstwa Philipa Pullmana o tym samym tytule. Jest to historia pozornie zwyczajnej, ale niezwykle odważnej dziewczyny o imieniu Lyra. Kiedy znika jej najlepszy przyjaciel decyduje się ona ruszyć mu na pomoc, odkrywając przy tym groźny spisek, który dotyczy porwanych dzieci. Dziewczyna podejmuje też próbę zrozumienia tajemniczego zjawiska zwanego Pyłem.

mroczne materie 10 1000
HBO

W rolach głównych wystąpią: Dafne Keen jako Lyra, Ruth Wilson jako Mrs. Coulter, Lin-Manuel Miranda jako Lee Scoresby, James McAvoy jako Lord Asriel, Clarke Peters, James Cosmo, Anne-Marie Duff oraz Ariyon Bakare.

Mroczne materie produkuje Bad Wolf i New Line Cinema dla BBC One oraz HBO.

mroczne materie 6 1000
HBO

Źródło: news prasowy za HBO

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

kapitularz cover 1920x1050 1024x560

Kapitularz 2019 – relacja z wydarzenia

netflix the woods 2 2

W głębi lasu – oryginalna polska produkcja Netflixa zadebiutuje już w przyszłym roku!