Mroczne materie – nowy serial od HBO zadebiutuje już w listopadzie!

13 września 2019 | Newsy

Serial fantasy Mroczne materie z Ruth Wilson, Lin-Manuelem Mirandą i Jamesem McAvoyem zadebiutuje już 5 listopada w HBO i HBO GO.

Mroczne materie to nowy serial BBC i HBO będący adaptacją nagradzanej trylogii fantasy autorstwa Philipa Pullmana o tym samym tytule. Jest to historia pozornie zwyczajnej, ale niezwykle odważnej dziewczyny o imieniu Lyra. Kiedy znika jej najlepszy przyjaciel decyduje się ona ruszyć mu na pomoc, odkrywając przy tym groźny spisek, który dotyczy porwanych dzieci. Dziewczyna podejmuje też próbę zrozumienia tajemniczego zjawiska zwanego Pyłem.

mroczne materie 10 1000
HBO

W rolach głównych wystąpią: Dafne Keen jako Lyra, Ruth Wilson jako Mrs. Coulter, Lin-Manuel Miranda jako Lee Scoresby, James McAvoy jako Lord Asriel, Clarke Peters, James Cosmo, Anne-Marie Duff oraz Ariyon Bakare.

Mroczne materie produkuje Bad Wolf i New Line Cinema dla BBC One oraz HBO.

mroczne materie 6 1000
HBO

Źródło: news prasowy za HBO

ZOBACZ TEŻ  Alex Rider sezon 2. - rozpoczęcie produkcji w styczniu

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram