Most Dangerous Game odnowione na 2. sezon

24 sierpnia 2021 | Newsy

Po zamknięciu krótko działającej platformy Quibi, nie było wiadomo co z treściami, które się na niej znajdowały. Przejęła je jednak angielska platforma Roku, która zdecydowała dać szansę niektórym oryginalnym produkcją.

Jedną z nich jest serial akcji z Liamem Chemsworthem Most Dangerous Game. Produkcja ta otrzymała zamówienie na drugi sezon.

W obsadzie nowej serii Chemswortha jednak zabraknie. Nową ofiarą polowania zostanie David Castañeda, który wcieli się w postać Victora Suero. Trafi do tajemniczej gry, w trakcie której szybko zorientuje się, iż nie jest łowcą, a ofiarą. Zrobi jednak wszystko, aby wygrać, bowiem otrzyma wtedy taką sumę pieniędzy, która pozwoli mu zapewnić godne życie jego siostry.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Netflix - co nowego zobaczymy w marcu 2018?

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram