Motherland: Fort Salem – serial otrzymał odnowienie na finałowy sezon

24 sierpnia 2021 | Newsy

Dramat Freeform o czarownicach pracujących dla rządu w zamian za brak prześladowania otrzymał odnowienie na trzeci i zarazem ostatni sezon.

Obecnie trwa emisja drugiej serii Motherland: Fort Salem, która ma wystarczającą dobre recenzje, aby stacji opłacało się kręcić kolejny sezon.

Akcja serialu rozgrywa się w alternatywnej Ameryce, w której to prawie 300 lat temu, czarownice i rząd zawarły sojusz. W zamian za brak prześladowań, będą pomagać w walce z różnymi zagrożeniami.

W serialu występują Taylor Hickson, Jessica Sutton, Ashley Nicole Williams, Amalia Holm, Demetria McKinney i Lyne Renée.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Złote Globy 2019 zostały rozdane. Oto zwycięzcy!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram