Miś Yogi powraca do telewizji! Zobaczcie zapowiedź animacji Jellystone

25 czerwca 2021 | Newsy

Yogi, Boo Boo i Cindy wraz z pozostałymi postaciami znanymi z kultowej animacji studia Hanna-Barbera Miś Yogi powracają na szklany ekran. HBO Max we współpracy z Warner Bros. Animation zrealizowali nowy serial Jellystone, ukazujący uwspółcześnione postacie, które bardziej pasować mają do dzisiejszej widowni.

Śledzić będziemy życie postaci mieszkających w Jellystone. Huckleberry Hound pełni funkcję burmistrza, Cindy, Boo Boo i Yogi pracują w szpitali, a Jabberjaw sprzedaje w sklepie odzieżowym. Każda postać w mieście ma swoją określoną rolę w społeczności. Ich drogi często krzyżują się w dość zabawny, a nawet i absurdalny sposób co wywołuje istne pandemonium.

Premiera pierwszego sezonu Jellystone już 29 lipca 2021 roku na HBO Max.

Źródło: Screenrant

ZOBACZ TEŻ  Watchmen – jest pierwszy pełny zwiastun serialu HBO!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy