Minuta ciszy – polski serial o kulisach branży pogrzebowej

}

Data: 11 sierpnia 2022

a

Kategorie: Newsy

Robert Więckiewicz w pierwszym polskim serialu o kulisach branży pogrzebowej Minuta ciszy. Premiera nowej produkcji oryginalnej CANAL+ już 9 września w CANAL+ online i na antenie CANAL+ Premium. Zobaczcie zwiastun.

Najnowsza produkcja CANAL+ POLSKA to historia emerytowanego listonosza z małego, prowincjonalnego miasteczka, (Robert Więckiewicz), który podejmuje nierówną walkę z bezkompromisowym potentatem branży funeralnej. Kiedy życiowe okoliczności zmuszają go do… otworzenia własnego domu pogrzebowego, jego świat zmienia się bezpowrotnie.

Minuta ciszy to też intrygujący portret małego, prowincjalnego miasteczka, w którym ludzie żyjący ze sobą i obok siebie tak naprawdę się nie znają. W świecie skrywanych latami tajemnic i rządzących miasteczkiem „układów zamkniętych” bycie uczciwym staje się coraz trudniejsze. W tle pogrzebowa branża z zupełnie nieznanej strony, z jej szokującymi naturalizmem kulisami.

Serial Minuta ciszy składa się z sześciu odcinków. W obsadzie oprócz Więckiewicza znajdują się także Piotr Rogucki, Karolina Bruchnicka, Aleksandra Konieczna, Aleksandra Popławska i Adam Bobik. Za kamerą stanął Jacek Lusiński.

Źródło: Canal+

ZOBACZ TEŻ  Yellowjackets zadebiutuje na Canal+!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.