HBO Max – Nowości od 13 do 28 sierpnia

}

Data: 13 sierpnia 2022

a

Kategorie: Newsy

Druga część sierpnia w HBO Max przyniesie ze sobą sporo nowości serialowych i filmowych. Już za dziesięć dni odbędzie się premiera nowego serialu HBO Ród smoka. W produkcji tej będziemy śledzić zdarzenia, które dzieją się ok. 200 lat przed czasami znanymi widzom z Gry o tron. Dodany zostanie też serial Gliniarze z Southland opowiadający o życiu policjantów patrolujących plaże w Malibu i ulice we wschodniej części Los Angeles. Nie zabraknie też tytułów znanych i lubianych, jak Biuro (US) czy kolejne sezony Ostrego dyżuru.
 
Poniżej przesyłamy listę nowości, które pojawia się w serwisie w drugiej połowie miesiąca.

Programy i seriale:

  • Ród smoka (House of the Dragon) –nowy serial HBO opowiadający o historię rodu Targaryenów i o zdarzeniach dziejących się 200 lat przed czasami, w których osadzona jest Gra o tron. Serial na podstawie książki George’a R.R. Martina Ogień i krew premiera: 22 sierpnia.
  • Gliniarze z Southland I-V – serial opowiada o życiu policjantów patrolujących plaże w Malibu i ulice we wschodniej części Los Angeles. W pobocznych wątkach pojawiają się postacie przestępców, ofiar i członków ich rodzin – premiera: 23 sierpnia.
  • Ostry dyżur VII-X – kultowy już serial opowiadający o pracy izby przyjęć fikcyjnego miejskiego szpitala County General i życiu jego oddanych lekarzy. W obsadzie m.in. Noah Wyle, Maura Tierney, Sherry Stringfield czy George Clooney – premiera: 28 sierpnia.

Dla dzieci

  • Craig znad potoku IV – premiera: 20 sierpnia.
  • Masza i niedźwiedź IV – premiera: 21 sierpnia.
  • Teletubisie II  premiera zostaje przesunięta; nowa data zostanie podana wkrótce.

Źródło: informacja prasowa

ZOBACZ TEŻ  The Tourist – pełna zapowiedź serialu o mężczyźnie z amnezją

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.