Mindhunter może mieć aż 5 sezonów!

}

Data: 30 sierpnia 2019

a

Kategorie: Newsy

Mamy bardzo dobrą wiadomość dla fanów tego specyficznego serialu kryminalnego. Holt McCallany w rozmowie z serwisem The Hollywood Reporter zdradził plany Davida Finchera dotyczące dalszego rozwoju tejże produkcji.

Fincher na spotkaniu dotyczącym omawiania dalszej współpracy z McCallanym tak powiedział do niego: Słuchaj, jesteś gotowy robić to przez pięć sezonów? Ponieważ nawet jeśli to schrzanię to i tak będzie pięć sezonów, ale tego nie zrobię. Z kolei słowa Holta to: Projekt będzie prawdopodobnie kontynuowany tak długo, jak długo Fincher będzie zaintrygowany opowiadaniem tejże historii.

Aktor wcielający się w Billa Tencha, agenta FBI zasugerował także, że sezon trzeci może całkowicie zmienić serial. Wiadomość taka jeszcze bardziej podsyca ciekawość, bowiem dwa pierwsze sezony były wspaniałe i zebrały mnóstwo pozytywnych opinii.

Obecnie na Netflixie dostępne są oba sezony produkcji.

Źródło: hollywoodreporter

ZOBACZ TEŻ  Mindhunter – rozłożyć psychopatę na czynniki pierwsze

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.