Fani serialu The OA nie odpuszczają!

}

Data: 30 sierpnia 2019

a

Kategorie: Newsy

Po niedawnym ogłoszeniu przez Netflix informacji o skasowaniu serialu The OA po dwóch sezonach, wśród fanów produkcji zawrzało. Nie mają oni bowiem zamiaru tak łatwo się poddać i stosują różne sposoby, aby zwrócić na siebie uwagę zarządu Netflixa.

Na Twitterze ruszyły aż dwie akcje. Fani nawołują do stosowania dwóch hasztagów #SaveTheOA i #CancelNetflix. W odniesienie do tego drugiego, 10 września ma dojść do bojkotu streamingowego giganta, a co za tym idzie masowego rezygnowania z subskrypcji. Inicjatorzy akcji twierdzą, iż cała ta akcja może pomóc nie tylko fanom The OA, ale i innych seriali, bowiem platforma bardzo często ucieka się do kasacji lubianych i chętnie oglądanych seriali, co rusz zamykając jakiś projekt, który nie przynosi z góry wykalkulowanych zysków. Co o tym sądzicie?

Jak na razie protesty te na nie wiele się zdały. Ogłoszono, że do skutku nie dojdzie film podsumowujący serial, o którym z Netflixem rozmawiali twórcy The OA.

Źródło: collider

ZOBACZ TEŻ  Baskets – serial zakończy się po 4. sezonie!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.