w

Fani serialu The OA nie odpuszczają!

The OA
Netflix

Po niedawnym ogłoszeniu przez Netflix informacji o skasowaniu serialu The OA po dwóch sezonach, wśród fanów produkcji zawrzało. Nie mają oni bowiem zamiaru tak łatwo się poddać i stosują różne sposoby, aby zwrócić na siebie uwagę zarządu Netflixa.

Na Twitterze ruszyły aż dwie akcje. Fani nawołują do stosowania dwóch hasztagów #SaveTheOA i #CancelNetflix. W odniesienie do tego drugiego, 10 września ma dojść do bojkotu streamingowego giganta, a co za tym idzie masowego rezygnowania z subskrypcji. Inicjatorzy akcji twierdzą, iż cała ta akcja może pomóc nie tylko fanom The OA, ale i innych seriali, bowiem platforma bardzo często ucieka się do kasacji lubianych i chętnie oglądanych seriali, co rusz zamykając jakiś projekt, który nie przynosi z góry wykalkulowanych zysków. Co o tym sądzicie?

Jak na razie protesty te na nie wiele się zdały. Ogłoszono, że do skutku nie dojdzie film podsumowujący serial, o którym z Netflixem rozmawiali twórcy The OA.

Źródło: collider

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sex education

Top 5 serialowych szkolnych łobuzów

aaaabb58wmnvrvvwhbgcqg1j2hfc94gxe9wzu1imal2jjdycie12vlguunqrkrfy55yb8tesisyrtyei7zflmjx2 kyaqwvb su0 150x150

Mindhunter może mieć aż 5 sezonów!