Przeczytano:

Maniac – Emma Stone i Jonah Hill w nowym serialu Netflixa

07 08 2018 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Marta Postulka

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Nowy serial stworzony dla Netflixa, Maniac, to historia dwójki nieznajomych, Annie Landsberg (Emma Stone) i Owena Milgrima (Jonah Hill), którzy decydują się na udział w tajemniczym badaniu farmaceutycznym. Za reżyserię odpowiada Cary Fukunaga, twórca serialowego hitu True Detective

Najnowsza produkcja Netflixa została osadzona w czasach całkiem podobnych do naszych. Główni bohaterowie Annie (Emma Stone) i Owen (Jonah Hill) są rozczarowani swoim dotychczasowym życiem. Ona zadręcza się nieudaną relacją z własną matką i siostrami, on jako piąty syn przedsiębiorcy z Nowego Jorku, ciągle boryka się z niepotwierdzoną diagnozą schizofrenii. Nie mając nic do stracenia oboje postanawiają uczestniczyć w bardzo tajemniczym eksperymencie, którego twórca twierdzi, że lekami jest w stanie zmienić na lepsze każdy aspekt ludzkiego życia i wpłynąć na umysł. W roli doktora Jamesa K. Mantleraya zobaczymy Justina Therouxa.

Annie i Owen udają się na trzydniowe testy do siedziby firmy Neberdine Pharmaceutical and Biotech, aby na zawsze odmienić swój los. Jak jednak możemy się domyślać, nie wszystko idzie zgodnie z planem, nie obędzie się również bez skutków ubocznych leczenia.

Nowa seria Netflixa ma liczyć 10 odcinków, a premiera odbędzie się już 21 września. Poniżej prezentujemy oficjalny zwiastun serialu Maniac:

 

 

 

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Marta Postulka

Miłośniczka jedzenia wszelkiego, oprócz wątróbki. Czasami potyka sie o własne nogi. Roztrzepana. Zakochana w Poradach różowej brygady. Próbuje rzucić Chirurgów od 4 lat, ale nie potrafi.

Przeczytaj również