Lucyfer – świetna wiadomość dla fanów serialu

}

Data: 22 maja 2018

a

Kategorie: Newsy

Wcześniej w tym miesiącu Lucyfer został anulowany, co zszokowało wszystkich fanów serialu. Serial został zakończony cliffhangerem, co jeszcze bardziej zniesmaczyło widzów. Przyszedł jednak czas na dobre informacje. Jakie?

Fox ogłosił datę premiery dwóch bonusowych odcinków, które zostały sfilmowane tej wiosny i miały zostać pokazane w 4 sezonie. Premiera dwóch odcinków będzie miała miejsce 28 maja.

W pierwszym z odcinków o tytule Boo Lucifer, Lucyfer z zespołem będą badać morderstwo dziecka psychiatry, a Ella myśleć o wielkim sekrecie z dzieciństwa, który ukrywa.

W drugim o tytule Once Upon a Time, matka Lucyfera stworzy alternatywny wymiar, w którym Lucyfer aktualnie mieszka. Nigdy nie spotkał i poznał w nim Chloe.

ZOBACZ TEŻ  Chyłka: Inwigilacja – słynna prawniczka powraca w 4. sezonie

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Patryk Augustowski

Zapalony fan wszelkiej maści fantastyki, tej na małym ekranie, jak i literackiej. Naukowo zajmował go temat historii alternatywnych - zaliczanego do fantastyki naukowej, dlatego tak bardzo cieszy go fakt, że niektóre z nich pojawiają się na małym ekranie - Człowiek z Wysokiego Zamku od Amazon Prime czy SS-GB produkcji BBC One. Na co dzień ogląda jednak seriale każdego gatunku, doceniając ich walory na serialowy.pl.