Chirurdzy – Teddy dołącza do stałej obsady [mały spoiler]

21 maja 2018 | Newsy

j

Właśnie zakończył się 14. sezon jednego z najpopularniejszych na świecie seriali – Grey’s Anatomy, czyli naszych Chirurgów. Osobiście jestem jego wielką fanką, bo towarzyszy mi już od 13 lat. 

Z poprzednich newsów wiemy, że w 15. sezonie nie zobaczymy April i Arizony. Całe szczęście żadna z nich nie umarła. Na szczęście poza odejściami, mamy i przyjścia. ABC donosi, że w nowym sezonie na stałe zagości Teddy, czyli Kim Raver. Pojawia się już w ostatnim, 24. odcinku 14. serii i rzutem na taśmę, chwilę przed napisami końcowymi, dowiadujemy się, że… jest w ciąży! Łatwo się domyślić, czyje to dziecko. Otrzymuje też posadę tymczasowego szefa chirurgii.

Dla tych, którzy nie pamiętają, przypomnę, że jeszcze w połowie sezonu Owen poleciał do Teddy do Berlina i wyznał jej miłość. Przez chwilę planowali nawet wspólne życie, on miał się przeprowadzić do Niemiec… A potem to wszystko runęło w gruzach, ten wrócił do Stanów i znów – coś zaczęło się dziać między nim a Amelią.

No to się porobiło!

Będę śledzić ten wątek z wielką ekscytacją. A Wy?

A na koniec jeszcze zapowiedź ostatniego odcinka sezonu:

ZOBACZ TEŻ  Chirurdzy - gwiazda Jak Poznałem Waszą Matkę dołącza do obsady

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Magdalena Bród

Kompletnie zapalona serialomaniaczka. Uwielbia zarówno te nowe, jak i te sprzed 15 lat. Bardzo się smuci, gdy serial ma tylko jeden sezon.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram