w

Dark sezon 3. – nowa, pełna mroku zapowiedź

dark kadr z serialu
netflix

Netflix prezentuje pełny zwiastun trzeciego sezonu serialu Dark. To popularna niemiecka produkcja, której koniec jest już bliski, bowiem nadchodząca seria jest finałową.

Dark to serial rozgrywający się we współczesnych Niemczech zawierający elementy nadprzyrodzone. Zachwyca on swoją mrocznością i zawitą fabułą. Nowy sezon to kolejne losy rodzin Kahwaldów, Tiedemannów, Dopplerów i Nielsenów. Czy uda się im rozwiązać tajemnicę miasteczka Winden? Czy uda się im przerwać pętle czasu i uratować bohaterów przed ich przeznaczeniem?

Koniec jest początkiem, a początek – końcem. Już 27 czerwca br. serial Dark zadebiutuje na platformie Netflix i dopełni cykl. Trzeci sezon składa się z ośmiu godzinnych odcinków. Czekacie?

Źródło: netflix

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

bike with yellow wall min 23 0

Love, Victor zmienia datę premiery

mail 3 1

Love Life przedłużone na kolejny sezon