Przeczytano:

Dark sezon 3. – nowa, pełna mroku zapowiedź

12 06 2020 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Netflix prezentuje pełny zwiastun trzeciego sezonu serialu Dark. To popularna niemiecka produkcja, której koniec jest już bliski, bowiem nadchodząca seria jest finałową.

Dark to serial rozgrywający się we współczesnych Niemczech zawierający elementy nadprzyrodzone. Zachwyca on swoją mrocznością i zawitą fabułą. Nowy sezon to kolejne losy rodzin Kahwaldów, Tiedemannów, Dopplerów i Nielsenów. Czy uda się im rozwiązać tajemnicę miasteczka Winden? Czy uda się im przerwać pętle czasu i uratować bohaterów przed ich przeznaczeniem?

Koniec jest początkiem, a początek – końcem. Już 27 czerwca br. serial Dark zadebiutuje na platformie Netflix i dopełni cykl. Trzeci sezon składa się z ośmiu godzinnych odcinków. Czekacie?

Źródło: netflix

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również