Love and Death – Jesse Plemons dołącza do obsady serialu HBO Max

}

Data: 26 maja 2021

a

Kategorie: Newsy

Platforma HBO Max złożyła zamówienie na serial Love and Death, który opowie o prawdziwej morderczyni Candy Montgomery. W tej roli Elizabeth Olsen, aktorka znana z produkcji Marvela, w których to wciela się w Wandę Maximoff. U jej boku wystąpi nominowany do nagrody Emmy Jesse Plemons.

Limitowany serial opiera się na książce Evidence of Love: A True Story of Passion and Death in the Suburbs autorstwa Jima Atkinsona i Joe Boba Briggsa oraz artykułach z ”Texas Monthly”.

Candy Montgomery zabiła siekierą swoją najlepszą przyjaciółkę Betty Gore, gdy ta dowiedziała się, że ma ona romans z jej mężem. Przykładne dwie pary, chodzące razem do kościoła i cieszące się życiem rodzinnym, nagle przestały istnieć, gdy w ruch poszła siekiera…

Plemons wcieli się w Allana Gore, męża Betty, którą Candy zamordowała.

Za scenariusz serialu odpowie David E. Kelley, twórca Wielkich kłamstewek. Reżyserią z kolei zajmie się Lesli Linka Glatter, mająca na swoim koncie m.in. serial Homeland i Six. Będzie ona także producentką wykonawczą wraz z Nicole Kidman. Projekt powstaje we współpracy ze studiem Lionsgate.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Barbarzyńcy – zwiastun serialu o bitwie w 9 roku n.e.!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.