Elizabeth Banks reżyserką Czerwonej królowej

26 maja 2021 | Newsy

Elizabeth Banks powraca do reżyserowania. Po Aniołkach Charliego i Pitch Perfect 2 stanie za kamerą serialu Red Queen, którego fabuła oprze się na powieści Victorii Aveyard.

Banks nie tylko zajmie się reżyserią, ale i pełnić będzie funkcję producenta wykonawczego. Prawdopodobnie wystąpi także w roli drugoplanowej. Projekt powstaje we współpracy Warner Bros. Television i Universal Television.

Akcja serialu rozegra się w niedalekiej przyszłości, w alternatywnej Ameryce, gdzie nie am demokracji. Rządzi monarchia kierowana przez grupę ludzi posiadających nadnaturalne moce. Żelazną ręką władają tymi, którzy mocy nie posiadają. Młoda dziewczyna Mare, pochodząca z biednej, normalnej rodziny, nagle odkrywa, iż posiada moc. To szokujące odkrycie odmieni losy świata. Mare stanie się przywódczynią rewolucji, jednocześnie poszukując odpowiedzi na pytanie w jaki sposób otrzymała moc, która dała jej potęgę?

Serial trafi na platformę Peacock.

Źródło: darkhorizons

ZOBACZ TEŻ  Luke Perry nie żyje [Beverly Hills 90210 / Riverdale]

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram