Loki – w 2. sezonie powróci ważna postać

}

Data: 4 lutego 2022

a

Kategorie: Newsy

W niedawno udzielonym wywiadzie Gugu Mbatha-Raw potwierdziła swój powrót w drugim sezonie serialu Loki. Ponownie wcieli się w Ravonnę Renslayer.

Bohaterkę tą ostatni raz widzieliśmy jak opuściła Time Variance Authority w poszukiwaniu osoby odpowiedzialnej za stworzenie wspomnianej organizacji i kontrolowanie Świętej Osi Czasu. Wyruszyła po konfrontacji z Mobiusem, w którego wciela się Owen Wilson.

Przypomnijmy, że w komiksach Renslayer ma romans z antagonistą zwanym Kangiem Zdobywcą. Jego postać pojawi się w nadchodzącym filmie Ant-Man i Osa: Quantumania. Złoczyńcę portretuje Jonathan Majors, który pojawił się już w finale pierwszego sezonu Lokiego jako wariant Kanga Zdobywcy – He Who Remains.

Pierwszy sezon Lokiego rozgrywa się po wydarzeniach z filmu Avengers: Koniec gry. Widzimy Lokiego w momencie aresztowania przez Time Variance Authority, z powodu szkód jakie wyrządził na osi czasu. Teraz zmuszony jest z nią współpracować, aby naprawić załamaną przez siebie rzeczywistość.

W 2. serii w roli Lokiego oczywiście powróci Tom Hiddleston. Zdjęcia do serialu rozpocząć mają się latem tego roku.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  "Loki" znów rozbija bank - recenzja 1 sezonu

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.