Loki powróci! Disney da mu własny serial!

}

Data: 17 lutego 2019

a

Kategorie: Newsy

Fani, którzy tęsknili za przebiegłym i pełnym szelmowskiego uroku Lokim mogą spać spokojnie, bowiem Disney postanowił dać nordyckiemu bogowi psot własny serial.

W telewizyjnej wersji w brata Thora prawdopodobnie ponownie zobaczymy znanego z serii Avengers Toma Hiddlestona, chodź nie zostało to jeszcze oficjalnie potwierdzone. Wiadomo także kto będzie scenarzystą i showrunnerem produkcji, to Michael Waldron, odpowiedzialny m.in. za scenariusz do 4. sezonu serialu Rick i Morty.

Roboczy tytuł serialu to God of Mischief, a opowiadać on będzie o przygodach Lokiego na przestrzeni wieków, kiedy to raz po raz pojawiał się na Ziemi i brał udział w ziemskich zdarzeniach mając tym samym wpływ na wydarzenia historyczne.

Serial emitowany będzie na Disney Plus, ale na razie nie wiadomo jeszcze kiedy nastąpi jego premiera.

Oprócz Lokiego swój serial otrzymać ma także inna bohaterka znana z Avengersów – Scarlet Witch, w którą możliwe, że ponownie wcieli się Elizabeth Olsen.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  NOS4A2 – AMC anuluje serial po dwóch sezonach

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.