Loki łamie rzeczywistość w nowym zwiastunie serialu Disney+

6 kwietnia 2021 | Newsy

Marvel Studios opublikowało nowy zwiastun serialu Loki. Materiał ten daje nam pogląd na to jak działa Tesseract i w jaki sposób Loki łamie rzeczywistość, którą to musi później naprawić.

Zwiastun ukazuje nad także relację pomiędzy nordyckim bogiem psot a Mobiusem, w którego wciela się Owen Wilson.

Loki to trzeci serial należący do MCU jaki trafi na platformę Disney+. W tytułowej roli powróci oczywiście Tom Hiddleston, znany z serii Avengers. Ostatni raz widzieliśmy go jak ucieka z jednym z Kamieni Nieskończoności w produkcji Avengers: Koniec gry.

W serialu poznamy losy Lokiego z alternatywnej linii czasowej, do której dostał się dzięki ukradzionemu Tesseractowi. Teraz może on dowolnie podróżować w czasie i zmieniać bieg różnych wydarzeń. Seria ta ma mieć szeroki wpływ na całe MCU.

Premiera serialu Loki już 11 czerwca 2021 roku. Produkcja składa się z sześciu odcinków.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Loki na nowym zwiastunie od Marvela

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Zarejestruj się już dziś w AMAZON PRIME VIDEO - 1. miesiąc za darmo, a potem 49 ZŁ ROCZNIE!