Przeczytano:

The Last of Us – latem początek zdjęć do serialu!

06 04 2021 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

HBO planuje rozpocząć produkcję serialu The Last of Us już latem tego roku. Ekipa na plan wejść ma dokładnie 5 lipca, a zdjęcia według harmonogramu zakończyć mają się w przyszłym roku – 8 czerwca. Plan zlokalizowany jest w Calgary w kanadyjskiej prowincji Alberta.

The Last of Us to adaptacja popularnej survivalowej gry, nad którą pracują jej producent i scenarzysta Neil Druckmann oraz kompozytor Gustavo Santaolalla. Za scenariusz do serialu odpowiada Craig Mazin.

Akcja gry rozgrywa się w postapokalitycznym świecie zniszczonym przez pandemię, przez którą ludzie zmieniają się w krwiożercze bestie. Losy mężczyzny o imieniu Joel i młodej dziewczyny Ellie krzyżują się i razem wyruszają w podróż przez zniszczone Stany Zjednoczone.

W głównych bohaterów wcielą się Bella Ramsey i Pedro Pascal.

Źródło: Comingsoon

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również