Let the Right One In – Showtime prezentuje pełny zwiastun

}

Data: 20 września 2022

a

Kategorie: Newsy

Premiera serialu Let the Right One In coraz bliżej. Trwa więc promocja produkcji. Stacja Showtime opublikowała pełny zwiastun telewizyjnej adaptacji powieści Johna Ajvide Lindqvist znanej w Polsce pod tytułem Pozwól mi wejść.

Eleanor od dziesięciu lat jest wampirem. Wraz ze swoim ojcem Markiem żyją w cieniu. Rodzic akceptując nową naturę swojego dziecka pomaga dziewczynce w zdobywaniu pożywienia, niezbędnego do jej dalszej egzystencji. Ma jednak nadzieję, że kiedyś Eleanor powróci do normalności. W związku z tym, że dziewczynka już od dekady jest nieśmiertelna, jest także bardzo samotna, co powoduje powstanie napiętych relacji pomiędzy nią a jej ojcem.

Serial bardziej skupi się na ukazaniu relacji pomiędzy ojcem, a córką będącą młodą wampirzycą. Rola małego sąsiada dziewczynki znanego z książki i pełnometrażowych filmów, nie będzie tak ważna. Kolejną zmianą jest zaprezentowanie w serialu dorosłych wampirów co wcześniej nie miało miejsca.

Eleanor portretuje Madison Taylor Baez, w Marka wciela się Demian Bichir.  Pierwszy 10-odcinkowy sezon zadebiutuje już 7 października.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  The Mandalorian sezon 2. - październik potwierdzony!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.