Nowy zwiastun serialu o mordercy Jeffrey’u Dahmerze

}

Data: 20 września 2022

a

Kategorie: Newsy

Netflix zaprezentował drugi zwiastun serialu Dahmer – Potwór: Historia Jeffrey’a Dahmera. Prezentuje on sprawę z punktu widzenia Glendy Cleveland, przenikliwej sąsiadki Dahmera, dramatycznie walczącej o sprawiedliwość.

Laureatka Emmy Niecy Nash w popisowej roli Glendy Cleveland. W latach 1978–1991 Jeffrey Dahmer (w tej roli Evan Peters) w makabryczny sposób odebrał życie siedemnastu niewinnym ofiarom. Serial ukazuje historię okrutnych zbrodni popełnianych na pozbawionych wsparcia osobach z marginalizowanych środowisk. Twórcy wskazują na rasizm systemowy i nieudolność policji, które pozwoliły jednemu z najgroźniejszych seryjnych morderców zabijać bezkarnie przez ponad dekadę.

W jaki sposób udawało mu się tak długo unikać aresztowania? Na to pytanie mamy nadzieję otrzymać wyczerpującą odpowiedź.

W pozostałych rolach: Richard Jenkins, Molly Ringwald, Michael Learned, Penelope Ann Miller i Dyllón Burnside.

Premiera 21 września. Serial składa się z 10 odcinków.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  Stranger Things – plakaty promujące 4. sezon! Jest też data premiery i informacja o końcu serii!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.