”Kulawe konie” – zwiastun 2. sezonu szpiegowskiego serialu Apple TV+

}

Data: 19 października 2022

a

Kategorie: Newsy

Platforma Apple TV+ prezentuje zwiastun drugiego sezonu szpiegowskiej serii Kulawe konie. W roli głównej powraca Gary Oldman.

Fabuła serialu Kulawe konie opowiada o grupie agentów MI5, która zostaje zdegradowana i przeniesiona do najniższego szczeblem wydziału agencji zwanego Slough House. Kieruje nim Jackson Lamb, w tej roli Gary Oldman. Mężczyzna nie szczypie się ze swoimi nowymi podwładnymi i nieustannie przypomina im dlaczego spadli w hierarchii. Jeden z upadłych agentów jednak nie chce się poddać i z powodu jego determinacji, cała grupa wciągnięta zostaje w ściśle tajną i bardzo niebezpieczną misję.

W drugim sezonie członkowie Slough House będą mieli kolejną misję. Na jaw wychodzą długo skrywane tajemnice zimnej wojny, które grożą rzezią na ulicach Londynu. Aby zapobiec katastrofalnemu w skutkach incydentowi agenci będą musieli przezwyciężyć swoje indywidualne słabości i podnieść swoją szpiegowską grę na wyższy poziom.

Do Oldmana dołączają Kristin Scott Thomas, Jack Lowden, Saskia Reeves, Rosalind Eleazar, Dustin Demri-Burns, Christopher Chung, Freddie Fox, Chris Reilly, Samuel West, Aimee-Ffion Edwards, Kadiff Kirwan i Jonathan Pryce. Reżyserem i producentem wykonawczym serialu jest James Hawes.

Premiera drugiej serii już 2 grudnia.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  The English – Amazon prezentuje zwiastun westernowego miniserialu

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.