Kryminalne akta inspektor Biskupskiej – serial powraca z 2. sezonem

}

Data: 7 października 2021

a

Kategorie: Newsy

Najsłynniejsza i najbardziej szanowana kobieta oficer polskiej służby mundurowej – Grażyna Biskupska powraca. Drugi sezon serialu Kryminalne akta inspektor Biskupskiej już od 1 listopada na antenie CBS Reality.

Pierwsza odsłona serii opowiadała o największych śledztwach z lat 90., przy których Grażyna Biskupska pracowała w czasie swojej 21-letniej służby. W drugim sezonie Kryminalnych akt inspektor Biskupskiej przyjrzymy się natomiast zabójstwom, do których doszło na terenie Warszawy i w jej okolicach w ciągu ostatnich dwóch dekad.

Grażyna Biskupska to wieloletnia funkcjonariuszka pionu dochodzeniowo-śledczego, była naczelnik Wydziału do Zwalczania Aktów Terroru Centralnego Biura Śledczego Komendy Głównej Policji. Rozmawia ona z ekspertami policyjnymi, którzy prowadzili te śledztwa; łączyli pozornie niezwiązane fakty, tropili morderców, brali udział w zatrzymaniach, przesłuchaniach oraz zbierali dowody potwierdzające winę sprawców.

Każdy z odcinków poświęcony jest jednej sprawie kryminalnej. Są tu historie zabójstw dokonanych z chęci zysku, z podtekstem zemsty, wykorzystujących naiwność ofiary lub jej całkowite zaskoczenie. Makabryczny przebieg spraw to czasem skutek przypadkowego splotu zdarzeń, a czasem wynik okrucieństwa i braku litości zabójcy.

Za reżyserię odpowiada Sambor Wilk. Scenariusz napisała Dorota Danielak. Drugi sezon serialu od 1 listopada o 22:00 na CBS Reality. Nowy odcinek co poniedziałek. Seria składa się z 5 epizodów.

Źródło: ATM Grupa

ZOBACZ TEŻ  DOTA: Dragon's Blood z zamówieniem na 2. sezon

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.