Koniec zdjęć do 2. sezonu Los Espookys

}

Data: 9 lutego 2022

a

Kategorie: Newsy

W 2019 roku HBO wypuściło ciekawą hiszpańską serię komediową Los Espookys, która zyskała uwielbienie widzów. Na kontynuację przez panującą pandemię przyszło nam jednam czekać dość długo. Mamy jednak dobre wieści, nareszcie po wielu przerwach w produkcji, ukończono prace na planie drugiej serii.

Informację o końcu produkcji umieściła na swoim Twitterze Ana Fabrega.

Los Espookys ukazuje perypetie miłośnika kina grozy Renaldo i jego znajomych, którzy mają niecodzienny pomysł na biznes. Chłopak postanawia zapewnić horror w prawdziwym życiu osobom, które tego potrzebują. Do projektu zaprasza asystentkę dentystyczną – spokojną Ursulę, która ma zająć się logistyką Los Espookys. Dołączają do nich także siostra Ursuli – Tati oraz najlepszy przyjaciel Renaldo – Andres, mroczny i tajemniczy dziedzic czekoladowego imperium.

W głównych rolach występują Bernardo Velasco, Cassandra Ciangherotti, José Pablo Minor oraz Ana Fabrega.

Premiera 2. sezonu Los Espookys jeszcze w tym roku. HBO niedługo poda datę premiery.

Źródło: Bloody Disgusting

ZOBACZ TEŻ  Fosse/Verdon – znamy datę premiery!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.