Life & Beth – zwiastun komediodramatu Hulu z Amy Schumer w roli głównej

}

Data: 9 lutego 2022

a

Kategorie: Newsy

Platforma Hulu udostępniła zapowiedź komediodramatu Life & Beth. W rolach głównych występują Amy Schumer i Michael Cera.

Schumer wciela się w tytułową postać Beth. Kobietę poznajemy w dwóch kluczowych momentach jej życia. Jako nastolatkę, w tej roli Violey Young i jako kobietę biznesu, odnoszącą sukcesy dystrybutorkę wina, zbliżającą się do 40 roku życia. Nagłe wydarzenia sprawia, iż Beth zmuszona jest do przeanalizowania całego swojego dotychczasowego życia. Zaczyna spoglądać wstecz pragnąc odkryć co sprawiło, że stała się taka jaka jest. Kobieta chce odpowiedzieć sobie także na pytanie czy to życie jakie zbudowała jest dla niej na pewno odpowiednie czy może pragnie czegoś innego.

Cera wcieli się w Johna, rolnika zabiegającego o względy Beth, a Michael Rapaport zagra jej ojca. W obsadzie znajdują się także Yamaneika Saunders i Laura Benanti. Schumer stanęła nie tylko przed kamerą, ale i za nią. Napisała także scenariusz serialu.

Life & Beth składa się z 10 odcinków. Wszystkie one trafią na platformę Hulu już 18 marca 2022 roku.

Źródło: Variety

ZOBACZ TEŻ  "Opowieści podręcznej" - 2 sezon zapowiada po polsku Yvonne Strahovski

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.