Keep Breathing – pierwsze zdjęcia z survivalowego miniserialu Netflixa

}

Data: 22 czerwca 2022

a

Kategorie: Newsy

Netflix opublikował pierwsze zdjęcia promujące survivalowy dramat Keep Breathing. W jednej z głównych ról Melissa Barrera.

Na wszystkich czterech fotografiach widzimy Barrerę, która stara się przetrwać samotnie w dziczy po przeżyciu lotniczej katastrofy.

keep breathing 4
keep breathing 3
keep breathing 2
keep breathing 1

Twórcą i scenarzystą serialu jest Martin Gero i Brendan Gall. Obaj panowie pełnią także funkcję showrunnerów. Obsadę uzupełniają Jeff Wilbusch, Austin Stowell, Juan Pablo Espinosa i Florencia Lozano. Za kamerą stanęli Maggie Kiley i Rebecca Rodriguez

Barrera wciela się w prawniczkę Liv, której prywatny samolot rozbija się w głuchej dziczy na granicy Kanady. Kobieta nie nauczona spartańskich warunków, aby przeżyć musi szybko nauczyć się walczyć zarówno z bezlitosną przyrodą, jak i z osobistymi urazami z przeszłości.

Premiera serialu Keep Breathing już 28 lipca.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  3. sezon Wiedźmina poszerza obsadę! Czworo nowych bohaterów.

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.