Tak prezentować będą się Orkowie z Władcy Pierścieni Amazona

}

Data: 22 czerwca 2022

a

Kategorie: Newsy

Za pośrednictwem IGN w sieci pojawiły się pierwsze oficjalne fotografie ukazujące Orków z serialu Amazona Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy.

Orkowie powstali nie tylko za pomocą efektów specjalnych. Twórcy wykorzystali praktyczne efekty i protetykę.

Jak podobają Wam się Orkowie, którzy pojawią się w serialu:

Ponieważ serial rozgrywa się w Drugiej Erze, w przeciwieństwie do Trzeciej Ery znanej z obu trylogii filmowych, wygląd Orków został zmodyfikowany. Wszystko po to, aby były one częścią bardziej dzikiej i surowej Drugiej Ery Śródziemia, bliżej miejsca, w którym kończy się Pierwsza Era. Powoduje to ich 'przesuszony’ wygląd, ponieważ Orkowie Ci są padlinożercami i nie są jeszcze tak dobrze zorganizowani – powiedział producent wykonawczy Lidnsey Weber.

Seria Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy po raz pierwszy przenosi na ekrany historię z Drugiej Ery Śródziemia. Ten epicki dramat rozgrywa się tysiące lat przed wydarzeniami z filmowej trylogii Hobbit i Władca Pierścieni. Serial przeniesie widzów w epokę, w której powstały wielkie moce, królestwa rosły w siłę i popadały w ruinę, żyli nieprawdopodobni bohaterowie, nadzieja wisiała na włosku, a największy złoczyńca jako wypłynął spod pióra J.R.R. Tolkiena groził, że pokryje cały świat ciemnością.

Produkcja ukaże nam wiele wątków, które ostatecznie zbiegną się w celu utworzenia pierścieni mocy. Zagłębimy się w kopalnię krasnoludów w Górach Mglistych, zejdziemy do elfiego królestwa Lindon, a także zawitamy na poteżną wyspę Numenor będącą we władaniu ludzi.

Premiera serialu 2 września.

Źródło: Twitter

ZOBACZ TEŻ  The Terminal List – Amazon podaje datę premiery serialu z Chrisem Prattem

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.