Julia – serial Max Original inspirowany ikoną, jaką jest Julia Child. Premiera dziś!

}

Data: 31 marca 2022

a

Kategorie: Newsy

Serial Max Original Julia opowiada historię nieustraszonej szefowej kuchni i autorki książek kucharskich Julii Child. W 1962 roku, po sukcesie swojej debiutanckiej książki kucharskiej, Julia zaczyna gościć w amerykańskich domach, dzięki programowi The French Chef, który staje się pionierem współczesnych programów kulinarnych.

Serial Julia jest inspirowany niezwykłym życiem Julii Child i jej długoletnim programem telewizyjnym The French Chef, który stał się pionierem współczesnych programów kulinarnych. Poprzez pryzmat życia Julii i jej wyjątkowej radości życia, serial zagłębia się w kluczowy moment amerykańskiej historii. Obserwujemy w nim czasy pojawienia się telewizji publicznej jako swego rodzaju nowej instytucji społecznej, feminizmu i ewolucję kulturową Ameryki. Sercem opowieści jest jednak portret kochającego się małżeństwa.

W roli głównej w serialu występuje Sarah Lancashire, a w pozostałych rolach grają: David Hyde Pierce, Bebe Neuwirth, Brittany Bradford, Fran Kranz oraz Fiona Glascott.

Już od dzisiaj, premierowo, w HBO Max dostępne są trzy odcinki serialu Julia. Kolejne dodawane będą co tydzień, po jednym. Serial liczy 8 odcinków.

Źródło: HBO Max

ZOBACZ TEŻ  "Love and death" - znamy odtwórców głównych ról nowego serialu HBO Max.

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.