„Love and death” – znamy odtwórców głównych ról nowego serialu HBO Max.

7 lipca 2021 | Newsy

j

Autor: Dominik Smyk

Platforma HBO Max coraz bardziej rośnie w siłę i proponuje widzom nowe produkcje serialowe. Kolejną będzie „Love and death”, za którego produkcję odpowiadał będzie zespół, który w poprzednim roku stworzył bijące rekordy oglądalności „Od Nowa”.

David E. Kelly, bo to głównie o nim mowa to nie jedyna ważna osoba odpowiedzialna za oba te seriale, oprócz niego udział w tworzeniu „Love and death” będzie miała Nicole Kidman, która tym razem wystąpi w roli producentki, a nie aktorki jak miało to miejsce wcześniej.

HBO Max

Fabuła serialu dotyczyć będzie historii Candy Montgomery (Elizabeth Olsen), która to toporem zamordowała Betty Gore, kobietę poznaną w kościele. Właśnie ogłoszono kto wcieli się w rolę tej drugiej, a także jej męża. Zagrają ich – Lily Rabe, którą również mogliśmy oglądać w poprzednim dziele twórców, a także Jesse Plemons, który to do tej pory zagrał między innymi w „Breaking Bad”, czy „Fargo”.

Twórcy i obsada zapowiadają świetne widowisko, którego już teraz nie mogę się doczekać.

Żródło: Variety

ZOBACZ TEŻ  Netflix wyprodukuje serial o tragicznie zmarłej piosenkarce Selenie!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram