Jon Favreau już pracuje nad 4. sezonem Mandaloriana

}

Data: 30 maja 2022

a

Kategorie: Newsy

Twórca i producent wykonawczy serialu The Mandalorian należącego do uniwersum Gwiezdnych wojen Jon Favreau potwierdził, że rozpoczął już prace nad scenariuszem do czwartego sezonu.

Jak widać Favreau jest pewien dalszego sukcesu serialu. Swojej premiery nie miał bowiem jeszcze sezon trzeci, a sezon czwarty nie został nawet jeszcze oficjalnie zamówiony.

Favreau odniósł się także do innych produkcji należących do uniwersum Gwiezdnych wojen, Według niego siłą rzeczy ich wątki zaczną się ze sobą łączyć.

The Mandalorian to pierwszy aktorski serial z uniwersum Gwiezdnych wojen. Opowiada on o tytułowym łowcy nagród, w którego wciela się Pedro Pascal. Akcja serialu rozgrywa się po VI epizodzie Gwiezdnych wojen zatytułowanym Powrót Jedi.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Ironheart – Anthony Ramos dołącza do obsady

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.