pixel

Przeczytano:

Invincible – zwiastun animowanej serii od Roberta Kirkmana

09 10 2020 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Na platformę Amazon zmierza nowa animowana produkcja. To serial Invincible, za który odpowiada Robert Kirkman – producent The Walking Dead, Fear the Walking Dead czy Outcast: Opętanie.

Produkcja oparta jest na popularnej komiksowej serii, która doczekała się aż 144 numerów. Wydawana była od 2003 do 2019 roku. Jej autorem jest Kirkman i rysownik Cory Walker.

Invincible jak na amerykański komiks przystało opowiada o superbohaterze imieniem Mark będącym synem pozaziemskiego superbohatera Omni-Mana. Kiedy chłopak odkrywa, iż odziedziczył po ojcu nadludzką siłę i zdolność latania przywdziewa kostium superbohatera i przyjmuje przydomek Invincible. Jednak prowadzenie podwójnego życia nigdy nie jest łatwe.

Głosową obsadę poprowadzą Steven Yeun, Sandra Oh, J.K. Simmons, Seth Rogen, Gillian Jacobs, Mark Hamill, Walton Goggins i Chris Diamantopoulos.

Premiera animacji w przyszłym roku. Dokładna data dopiero zostanie podana.

Źródło: comingsoon

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również