Hunt: Showdown zostanie zekranizowane jako serial live action

j

Autor: Agata Popis

}

Data: 19 listopada 2021

a

Kategorie: Newsy

Fani gry Hunt: Showdown firmy Crytek mogą spodziewać się ekranizacji, ponieważ gra doczeka się adaptacji serialowej.

Deweloper ogłosił, że gra jest dostosowywana do serialu live action, który będzie transmitowany wyłącznie na Binge, czyli nowej platformie streamingowej prezentującej oryginalne seriale premium oraz programy inspirowane grami wideo oraz ich twórcami. W zeszłym miesiącu ogłoszono, że Nightdive’s System Shock zostanie zaadaptowany do serii na potrzeby nowej usługi streamingowej.

Podobnie jak w przypadku gry, miejscem akcji serialu Hunt: Showdown będzie Luizjana z lat 90. XIX wieku, gdzie łowcy nagród rywalizują o zabijanie potworów. Podobnie jak w grze, łowcy nagród również będą musieli radzić sobie ze swoimi rywalami, którzy chcą ich wyeliminować. Avni Yerli, Faruk Yerli i Pascal Tonecker z Crytek będą producentami wykonawczymi serii, a producentami Allan Ungar i Vince Talenti z Binge.

„Zawsze wiedzieliśmy, że Hunt: Showdown będzie świetnie wyglądać jako serial live action” — powiedział Avni Yerli, założyciel i dyrektor generalny Crytek. „Świat gry jest mroczny, surowy i wciągający, a potencjał do opowiedzenia wielu wspaniałych historii jest ogromny. Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, co może stworzyć zespół Binge.”

Platforma Binge ma rozpocząć działalność w 2022 roku i będzie dostępna na telewizorze, telefonie komórkowym, komputerze lub konsoli. Gra Hunt: Showdown jest dostępna na PC przez Steam, na PlayStation 4 i również na Xbox One.

ZOBACZ TEŻ  Walker – pierwsza zapowiedź serialu The CW!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze