Henry Cavill rezygnuje z ”Wiedźmina”. Netflix wybrał następcę

}

Data: 30 października 2022

a

Kategorie: Newsy

W ten weekend Netflix wypuścił bombę i to dosłownie. Gruchnęła informacja o tym, iż Henry Cavill, odtwórca roli Geralta z Rivii w serialu Wiedźmin odchodzi z produkcji.

Informację o rezygnacji umieścił na swoim profilu na Instagramie sam aktor. Jego wpis możecie zobaczyć poniżej.

bez tytulu 2

Nie znane są oficjalne powody rezygnacji Cavilla z roli Geralta. Mówi się jednak, iż prawdopodobnie wpływ na taką decyzję miał jego powrót do roli Supermana. Jak widać Warner Bros. ma większe możliwości niż Netflix, aby ściągnąć do siebie aktora.

Cavilla w roli Geralta zobaczymy jeszcze w trzecim sezonie. Od czwartej serii pałeczkę przejmie Liam Hemsworth.

Myślicie, że to dobry wybór? Początkowo wybór Henry’ego Cavilla nie był pochwalany, jednak po ujrzeniu tego jak wciela się w wiedźmina, aktor został 100% zaakceptowany. Niektórzy mówią nawet, że to wiedźmin idealny. Czy Hemsworth podała poprzeczce jaką postawił Cavill? Tego dowiemy się dopiero za kilka lat.

Źródło: Instagram

ZOBACZ TEŻ  Nowy interaktywny program Netflixa z Bear Grylls’em w roli głównej!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.