Clarice – 2. sezon trafi na Paramount+

}

Data: 18 maja 2021

a

Kategorie: Newsy

Na CBS w lutym zadebiutował serial Clarice będący spin-offem i zarazem sequelem filmu Milczenie owiec. Poznajemy w nim dalsze losy agetnki Clarice Sterling. Emisja pierwszego sezonu zakończy się w czerwcu. Na drugi, który najprawdopodobniej powstanie wyłączność dostanie streamingowa platforma.

Serial przejmie platforma Paramount+. Przedstawiciele obu firm odmówili komentarza w tej sprawie, także nie znane są powody tej decyzji. Według zagranicznych mediów produkcja ta stanowczo więcej widzów przyciągnęła właśnie na wspomnianą platformę. Uznano więc, iż jest ona dostosowana do przesyłania streamingowego i nie ma sensu puszczać jej w telewizji, skoro w serwisie ogląda ją o wiele więcej widzów.

Prawdopodobnie gdyby produkcja miała zostać na CBS to jej żywot zakończyłby się jednym sezonem, Paramount+ ratuje więc sytuację.

W roli Clarice występuje Rebecca Breeds. Akcja serialu rozgrywa się w 1993 roku, sześć miesięcy po wydarzeniach z Milczenia owiec. Poznajemy dalsze losy agentki, która powraca do pracy w FBI, aby ścigać seryjnych morderców i dewiantów seksualnych. 

Źródło: Bloody-Disgusting

ZOBACZ TEŻ  Godzilla Singular Point – Netflix ogłosił datę premiery nowego anime!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.