Harrison Ford w serialu Apple TV+!

}

Data: 5 kwietnia 2022

a

Kategorie: Newsy

Harrison Ford, aktor znany z wielkich hollywoodzkich produkcji filmowych, teraz po raz pierwszy wystąpi w serialu. Otrzymał angaż w komediowej serii Shrining, która powstaje dla platformy Apple TV+.

Fabuła serialu skupi się na psychoterapeucie, który będąc w żałobie zaczyna łamać zasady panujące w jego zawodzie. Mężczyzna swoim pacjentom zaczyna mówić prawdę dotyczącą tego co o nich myśli. Ta dość kontrowersyjna praktyka przynosi jednak pozytywne efekty i dobrze wpływa na życie jego pacjentów, jak i na jego własne.

W roli psychoterapeuty Jason Seagal. Ford wcieli się w jego kolegę po fachu doktora Phila Rhodesa. Mężczyzn zaczyna łączyć przyjaźń. Phil w przeciwieństwie do bohatera, w którego wciela się Seagal, jest niezwykle twardo stąpającym po ziemi psychiatrą oraz pionierem terapii poznawczo-behawioralnej. Przez lata zbudował sobie renomę, a swoim doświadczeniem dzieli się z młodymi podopiecznymi – Jimmym i Gaby. Problem stwarza mu jednak niedawno zdiagnozowana u niego choroba Parkinsowa.

Źródło: Dark Horizons

ZOBACZ TEŻ  Disclaimer – Sacha Baron Cohen negocjuje angaż w serialu Apple TV+

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.