Disclaimer – Sacha Baron Cohen negocjuje angaż w serialu Apple TV+

}

Data: 25 lutego 2022

a

Kategorie: Newsy

Jak donoszą zagraniczne media aktor Sacha Baron Cohen negocjuje rolę w serialu Apple TV+ Disclaimer. Produkcja ta opiera się na książce Renee Knight o tym samym tytule.

Jeśli negocjacje się powiodą Cohen dołączy do wcześniej ogłoszonych gwiazd – Cate Blanchett i Kevina Kline. Za scenariusz i reżyserię serialu odpowie Alfonso Cuarón.

Blanchett wcieli się w Catherine Ravenscroft, szanowaną i odnoszącą sukcesy dziennikarkę telewizyjną, której praca opiera się na ujawnianiu ukrytych wykroczeń szanowanych od dawna instytucji. Kiedy na jej biurko trafia intrygująca powieść napisana przez pewnego wdowca, kobieta z przerażeniem zdaje sobie sprawę, że jest kluczową postacią w przedstawionej w niej historii, o której miała nadzieję, że została dawno pogrzebana. Historia ta ujawnia jej najciemniejszy sekret. Sekret, który myślała, że należy on tylko do niej.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Apple TV+ z darmowym 3-miesięcznym okresem próbnym

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.