Gwiazda serialu Zagubieni w serialu Epix noszącym tytuł From

}

Data: 5 maja 2021

a

Kategorie: Newsy

Harold Perrineau, aktor wcielający się w jedną z głównych ról w hitowym serialu Zagubieni ma po raz kolejny szansę zagrać w podobnej produkcji. Poprowadzi on obsadę serialu należącego do gatunku tajemniczego horroru, który powstaje dla stacji Epix.

Twórcą serialu From jest John Griffin, a pierwsze cztery odcinki wyreżyseruje Jack Bender, który był również zaangażowany w produkcję Zagubieni.

Perrineau wcieli się w szeryfa Boyda Stevensa, którego drakońskie zasady trzymają w ryzach miasteczko, którym rządzi, a z którego szuka ucieczki. Jest ono bowiem kapsułą, więzi wszystkich, którzy przekroczą jego granicę. Zmuszeni do pozostania w tym koszmarnym miasteczku znajdującym się w środkowej Ameryce mieszkańcy, walczą o zachowanie poczucia normalności, jednocześnie szukając wyjścia i walcząc z zagrożeniem z otaczającego ich lasu. Gdy zachodzi słońce wychodzą bowiem z niego przerażające stworzenia.

Zdjęcia do serialu From rozpocząć mają się jeszcze w tym miesiącu w Halifax w Kanadzie. Premiera tej produkcji zaplanowana jest na przyszły rok. Poza USA serial dystrybuować będzie Netflix.

Źródło: deadline

ZOBACZ TEŻ  The Duchess – Netflix zamyka serial po jednym sezonie

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.