Gra o tron – powróci ulubieniec widzów

3 października 2018 | Newsy

j

W jednym z wywiadów twórca efektów specjalnych do Gry o tron zdradził, że w finałowym sezonie powróci pewna niewidziana od dawna „postać”…

Mowa o wilkorze Jona Snowa, który wabi się Duch (w oryginale Ghost). Jest on jednym z ostatnich dwóch żyjących jeszcze zwierzaków, należących do rodziny Starków – na początku serialu poznaliśmy ich łącznie 6. Były one niestety sukcesywnie eliminowane wraz ze swoimi opiekunami.

Jaki los spotka ostatecznie Jona Snowa i Ducha? Przekonamy się dopiero w przyszłym roku.

cdafe991 cc42 4ec4 aed9 756871d06f1e 2017 07 29 7

Źródło: Huffingtonpost

ZOBACZ TEŻ  1983 - pierwszy polski serial oryginalny Netflix

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Michał Ostiak

Poznańska Pyra, z wykształcenia Administratywista (nie mylić z Administrator). Po kilku latach pracy w kinie filmy stały się moim zboczeniem zawodowym. Uwielbiam Gwiezdne wojny, Tarantino, Sapkowskiego (czytać) i Tolkiena.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy