Good Omens – adaptacja Neila Gaimana i Terry’ego Pratchetta na małym ekranie

9 października 2018 | Newsy

j

W sieci zadebiutował zwiastun miniserialu Good Omens, bazującego na wspólnym dziele dwóch uznanych pisarzy: Neila Gaimana i Terry’ego Pratchetta.

Dobry Omen, bo tak brzmi polski tytuł książki, opowiada o połączeniu sił przez demona oraz anioła, w celu powstrzymania apokalipsy.

Serial zadebiutuje w przyszłym roku na platformie Amazon Prime.

ZOBACZ TEŻ  Sex Education sezon 2. - obsada serialu powiększa się o nowe nazwiska!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Michał Ostiak

Poznańska Pyra, z wykształcenia Administratywista (nie mylić z Administrator). Po kilku latach pracy w kinie filmy stały się moim zboczeniem zawodowym. Uwielbiam Gwiezdne wojny, Tarantino, Sapkowskiego (czytać) i Tolkiena.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram