Sex Education sezon 2. – obsada serialu powiększa się o nowe nazwiska!

19 listopada 2019 | Newsy

Do obsady Sex Education w drugim sezonie dołączą: Sami Outalbali, George Robinson i Chinenye Ezeudu.

Chinenye Ezeudu zagra „Viv”  – wyjątkowo inteligentną prymuskę, która ma talent do wszystkiego poza miłością. Sami Outalbali wcieli się w postać „Rahima”  – francuskiego ucznia, który zwróci na siebie uwagę całego liceum Moordale, a George Robinson dołączy do obsady jako „Isaac” – nowy sąsiad Maeve, który wprowadzi dużo zamieszania.

isaac 1
Isaac
viv 1
Viv
rahim redux 1
Rahim

Głównym bohaterem Sex Education jest Otis Milburn – niezbyt towarzyski uczeń liceum, którego matka jest terapeutką seksualną. W pierwszym sezonie Otis i jego przyjaciółka Maeve Wiley postanawiają wykorzystać jego talent i udzielać płatnych porad seksualnych swoim rówieśnikom. W nowym sezonie Milburn, który sam dość późno zaczął stosować swoją wiedzę w praktyce, musi dla dobra związku z Olą zapanować nad swoim niedawno odkrytym popędem seksualnym. Jednocześnie jego stosunki z Maeve pozostają dość napięte. Tymczasem w liceum Moordale wybucha epidemia chlamydii, co zwraca uwagę na potrzebę lepszej edukacji seksualnej wśród uczniów, a pojawienie się w mieście nowych dzieciaków może zaburzyć dotychczasową hierarchię w szkole.

Twórczynią i scenarzystką serialu jest Laurie Nunn. Za reżyserię drugiego sezonu odpowiadają Ben Taylor, Alice Seabright i Sophie Goodhart.

8 nowych odcinków Sex Education pojawi się na Netflix już w 2020 roku!

Aby przejść na oficjalną stronę serialu na platformie Netflix kliknijcie tutaj.

Źródło: news prasowy za Netflix

ZOBACZ TEŻ  Czym jest blooper? 10 najzabawniejszych przykładów - Serialowy słownik

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram