God’s Favorite Idiot – zwiastun zwariowanej komedii Netflixa

}

Data: 9 maja 2022

a

Kategorie: Newsy

Netflix opublikował zwiastun swojego nowego komediowego serialu God’s Favorite Idiot, w którym w głównych rolach występują Melissa McCarthy i Ben Falcone.

Falcone jest twórca i producentem wykonawczym tej komediowej produkcji. Za kamerą stanął zaś Michael McDonald. Obsadę uzupełniają: Leslie Bibb, Kevin Dunn, Usman Ally, Steve Mallory, Chris Sandiford, Ana Scotney i Yanic Truesdale.

Głównym bohaterem produkcji jest słodki i trochę ciamajdowaty facet Clark Thompson, który niespodziewanie zostaje wybrany przez Boga. Musi uratować świat, jednak nie jest w stanie zrobić tego w pojedynkę. Musi zebrać współpracowników. Wśród nich znajdują się Amily – jego sympatia z pracy oraz anielscy sojusznicy. Teraz ich zadaniem będzie pokonanie nadchodzących ciemnych sił sygnalizujących apokalipsę.

Premiera serialu 15 czerwca 2022 roku.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  Kolejna nowość Netflixa, czyli White Lines

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.