Netflix podaje datę premiery 3. sezonu Jeszcze nigdy…

}

Data: 9 maja 2022

a

Kategorie: Newsy

Platforma Netflix nareszcie podała do publicznej wiadomości datę premiery oczekiwanego trzeciego sezonu serialu Jeszcze nigdy… Produkcja ta jest uwielbiana przez widzów, a ukazana w niej historia zakończy się wraz z czwartą serią.

Premierę trzeciego sezonu wyznaczono na 12 sierpnia tego roku. Poniższa zapowiedź ukazuje następstwa finałowych wydarzeń drugiej serii. Devi i Paxton nareszcie spotykają się w miejscu publicznym. Wideo zapowiada także pojawienie się nowej postaci imieniem Des, w którą wcieli się Anirudh Pisharody.

Za serial odpowiada Mindy Kaling. Produkcja ta to komedia o dorastaniu inspirowana młodością Kaling. Główną bohaterką jest pochodząca z Indii dziewczyna, która urodziła się już jako Amerykanka. Po koszmarnym roku Devi Vishwakumar chce stać się bardziej popularna, jednak ani przyjaciele, rodzina, a tym bardziej szalejące nastoletnie hormony jej tego nie ułatwiają.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Najlepsze seriale Sci-Fi TOP 37

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.