Serial Narcos już od listopada w telewizji naziemnej!

4 listopada 2019 | Newsy

Narcos to nagradzany meksykański serial opowiadający o historii największych kartelów narkotykowych, w tym kartelu z Medellin, którym rządził najsłynniejszy kolumbijski boss Pablo Escobar.

Teraz widzowie, którzy nie posiadają dostępu do Netflixa, będą mogli obejrzeć tą produkcję za pośrednictwem stacji Stopklatka TV. Grupa Kino Polska TV nabyła prawa do emisji zarówno trzech sezonów Narcos, jak i pierwszego sezonu Narcos: Meksyk. Produkcja emitowana będzie po dwa odcinki co sobotę od 23 listopada.

Źródło: press

ZOBACZ TEŻ  Narcos: Meksyk – produkcja otrzymała zamówienie na 3. sezon!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram