Elisabeth Moss w zwiastunie ciekawego thrillera od Apple TV+

}

Data: 8 lutego 2022

a

Kategorie: Newsy

Platforma Apple TV+ opublikowała zwiastun psychologicznego thrillera Shining Girls, z gwiazdą serialu Opowieść podręcznej – Elisabeth Moss, która ścigać będzie seryjnego mordercę. Nie jest to jednak typowy kryminał, bowiem dojdzie tu nawet do zakrzywienia i zmiany rzeczywistości.

Fabuła serialu opiera się na powieści Lauren Beukes. Główna bohaterka to Kirby Mazrachi, archiwistka z Chicago, która porzuciła swoje dziennikarskie plany po traumatycznym ataku na swoją osobę. Kiedy dowiaduje się, że niedawne morderstwo jest odzwierciedleniem tego co sama przeżyła, rozpoczyna współpracę z detektywem Danem Velazquezem, aby odkryć tożsamość napastnika. Okazuje się jednak, że są jeszcze inne nierozerwalnie powiązane ze sobą sprawy, a osobiste traumy tych dwojga i tracona przez Kirby rzeczywistość pozwalają sprawcy być ciągle o krok przed nimi.

Obsadę uzupełniają Jamie Bell, Wagner Moura, Phillipa Soo i Amy Brenneman. Scenarzystką i producentką serialu jest Silka Luis, która pełni także funkcję showrunnera. Moss wraz z Dainą Reid jest reżyserką serialu.

Premiera Shining Girls 29 kwietnia 2022 roku.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Alfonso Cuaron będzie tworzył dla Apple TV+!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.