Catherine Zeta-Jones w poszukiwaniu skarbu narodów

}

Data: 8 lutego 2022

a

Kategorie: Newsy

Disney+ już od jakiegoś czasu pracuje nad serialem National Treasure, który będzie rozszerzał filmową serię Skarb narodów z Nicolasem Cagem. Projekt jest na etapie kompletowania obsady. Najnowszą gwiazdą produkcji jest Catherine Zeta-Jones.

Aktorka ta wcieli się w Billie, zadziorną miliarderkę, ekspertkę od czarnorynkowej wartości antyków i poszukiwaczkę skarbów, która żyje tylko według własnego kodeksu zasad. Jak głosi oficjalny opis jej postaci:

Przekształciła się z sieroty bez grosza przy duszy w sprytną, stylową bizneswoman i poszukiwaczkę skarbów. Billie przyzwyczajona jest do otrzymywania tego co chce, a chce skarbu Panamerykańskiego. Jednak nie pragnie go tylko dla pieniędzy. Ma on dla niej głębszą, rodzinną wartość.

Oprócz Zety-Jones, w obsadzie są także Zuri Reed jako Tasha, Lyndon Smith jako agent FBI Ross, Jake Austin Walker jako Liam, Antonio Cipriano jako Oren i Jordan Rodrigues jako Ethan. Pierwszy odcinek wyreżyseruje Mira Nair na podstawie scenariusza Marianne i Cormaca Wibberleyów.

Źródł0: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Tom Clancy's Jack Ryan od Amazona otrzymuje odnowienie na 4. sezon

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.