w

Dzień trzeci – zwiastun tajemniczej produkcji od HBO

bez tytulu 2

W sieci pojawiła się pełna zapowiedź nowego serialu HBO Dzień trzeci. Produkcja ta miała zadebiutować już w maju, ale nie udało się dokończyć prac postprodukcyjnych na czas i premiera przełożona została na 14 września br.

Serial składa się z sześciu epizodów. Podzielony został na dwie części Lato i Zima, każda po 3 odcinki. Fabuła Lata podąża za Samem, mężczyzną, który trafia na tajemniczą wyspę u wybrzeży Wielkiej Brytanii. Tam odkrywa grupę tubylców chcących za wszelką cenę zachować swoje tradycje i swój dom. Zima z kolei ukaże nam kobiecą bohaterkę imieniem Helen. Przybywa ona na wyspę w poszukiwaniu odpowiedzi mających zdeterminować jej przyszłość, ale zamiast nich jest powodem bitwy, która zdecyduje o jej losie.

W obsadzie aktorskiej znajdują się Jude Law, Naomie Harris, Katherine Waterston, Emily Watson i Paddy Considine.

Źródło: hbo

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

close enough season 1 images 9 500x281 1

Close Enough odnowione na 2. sezon

przyjaciele

Przyjaciele – specjalny odcinek zalicza kolejne opóźnienie