Czytaj nas i inne newsy na SQUID!

16 października 2018 | Newsy

j

Od pewnego czasu nasze treści – zarówno te newsowe, jak i recenzje czy rankingi – możecie czytać nie tylko bezpośrednio przez stronę czy wchodząc z Facebooka, ale i poprzez bardzo fajną aplikację SQUID.

 

SQUID agreguje różne treści z wielu tematów. Ty, wybierając, co Cię interesuje, ustalasz, jakie teksty będą Ci się wyświetlały. Jeśli kręcą Cię seriale, możesz sobie ustawić taki kanał i czytać tylko na ten temat. Jeśli uwielbiasz filmy – ustaw tę kategorię.

 

Największym plusem appki są właśnie opcje personalizacji. Dostajesz do czytania tylko to, o czym chcesz czytać, i nie zaprzątasz sobie głowy niepotrzebnymi treściami.

 

Bardzo fajnie prezentuje to to wideo:

SQUID można pobrać za darmo z:

APP Store

Google Play

ZOBACZ TEŻ  The Last of Us oficjalnie zamówione przez HBO!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Magdalena Bród

Kompletnie zapalona serialomaniaczka. Uwielbia zarówno te nowe, jak i te sprzed 15 lat. Bardzo się smuci, gdy serial ma tylko jeden sezon.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram