w

The Last of Us oficjalnie zamówione przez HBO!

mail 2

O adaptacji tej słynnej survivalowej gry słychać już od jakiegoś czasu, jednak dopiero teraz pojawiła się oficjalna informacja o tym, iż telewizja HBO złożyła zamówienie na pełny sezon serialu.

Nad serialem pracują producent i scenarzysta gry Neil Druckmann i kompozytor Gustavo Santaolalla, a więc ludzie w dużej mierze odpowiedzialni za tak wielki sukces tego tytułu. Fabuła adaptacji ma rozszerzyć i ulepszyć historię, tak aby była lepsza jakościowo i bardziej pasowała do serialu. Scenariusz pisze Craig Mazin (Czarnobyl).

Akcja gry od Naughty Dog rozgrywa się w postapokalitycznym świecie zniszczonym przez pandemię, przez którą ludzie zmieniają się w krwiożercze bestie. Losy mężczyzny o imieniu Joel i młodej dziewczyny Ellie krzyżują się i razem wyruszają w podróż przez zniszczone Stany Zjednoczone.

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

st4 650x365

Stranger Things sezon 4. – osiem nowych nazwisk w obsadzie!

black lightning season 4 news

Black Lightning – sezon 4. będzie ostatnim!