Czy boisz się ciemności? – nowy zwiastun od Nickelodeona!

14 września 2019 | Newsy

Produkcja ta oparta jest na popularnym serialu młodzieżowym lat 90. Jej premiera już 11 października, a teraz zerknijcie jak Nickelodeon poradził sobie z tą serią na nowym zwiastunie.

Serial składa się z trzech jednogodzinnych podczas, których poznamy członków grupy The Midnight Society. Młodzi bohaterowie siedząc przy ognisku opowiadają sobie straszne historie, których bohaterowie dziwnym zbiegiem okoliczności ożywają.

Do obsady należą Sam Ashe Arnold, Miya Cech, Tamara Smart, Jeremy Taylor, Lyliana Wray i Rafael Casal. Za kamerą produkcji stoi Dean Israelite, a scenariusz do niej napisał BenDavid Grabinski.

Opublikowany został także plakat promujący produkcję.

are you afraid of the dark nickelodeon poster
collider

Źródło: collider

ZOBACZ TEŻ  Nadchodzi 2. sezon serialu Czy boisz się ciemności?

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram