w

Co robimy w ukryciu –jest zapowiedź serialu!

Co robimy w ukryciu

W sieci pojawił się teaser promujący nowy serial o wampirach w reżyserii Taiki Waititiego, który opiera się na popularnej komedii również jego autorstwa i o tym samym tytule z 2014 roku.

Po filmie, który dobrze został przyjęty, Waititi zdecydował się na serialową wersję Co robimy w ukryciu. Akcja rozgrywać się będzie w Nowym Yorku, gdzie kamera śledzi każdy ruch trójki wampirów będących współlokatorami. Obserwujemy jak próbują dostosować się do współczesnego świata, co wcale nie jest łatwe i wywołuje mnóstwo zabawnych sytuacji.

Produkcja powstaje dla stacji FX. Pierwszy sezon składać się ma z 10 odcinków, a jego premiera odbędzie się w marcu. Do obsady należą Matt Berry, Kayvan Novak, Natasia Demetriou i Harvey Guillen.

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Doctor Who - 11 sezon

Doctor Who – Recenzja 11. Sezonu – Ile Doktora zostało w Doktorze?

6093af the flash 150x150

The Flash sezon 5 – zwiastun 10. odcinka